מחסום פלסטיק - קבוצת אביב

מחסום פלסטיק

 

מהם היתרונות של פלסטיק על פני חומרים אחרים כשמדובר על יצירת מחסומים? איך שומרים על אנשים בשטח ציבורי מפני מקומות המועדים לנפילה?

שימוש נכון בפלסטיק מאפשר לרכז מגוון רחב של יתרונות תחת קורת גג אחת. קודם כל, חומר גלם מן הסוג הזה מאוד מומלץ עבור תהליך הייצור של מחסומים. חוץ מזה, הפלסטיק הוא חומר גלם נגיש וזמין שמאפשר לחסוך בהוצאות. אבל בניגוד לחומרי גלם זולים אחרים שבהם משתמשים, הפלסטיק מצליח להיות גם חסכוני וגם איכותי.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לנצל את היתרונות של שימוש בפלסטיק גם לטובת מניעת נפילות בשטח ציבורי. כמו כן, אפשר להשתמש בפלסטיק על מנת לגדר ולתחום שטחים באופן זמני – כמו למשל לצורך התרעה על מפגעים. בשביל לעשות את זה, משתמשים במחסום פלסטיק שמיוצר על ידי חברה גדולה ומוכרת.

מחסום פלסטיק בודד
מחסום פלסטיק בודד
מחסומים מפלסטיק
מחסומים מפלסטיק

מחסום פלסטיק אחד – לכל הצרכים שלך

קבוצת אביב מציעה לך עכשיו אפשרות נוחה וזמינה להשיג מחסום פלסטיק מחומר חזק, עמיד ובצבע בולט של אדום עז. באמצעות מחסומים שהם גם מחזירי אור, כל העוברים והשבים ייהנו מפתרון הפרדה נראה בלילה. 

עבורך, המשמעות של שימוש בפלסטיק היא בין היתר שמדובר על מחסום במשקל נמוך שנוח להרמה ולתפעול. חוץ מזה, המחסום שלנו כמובן לא מחליד, הוא מגיע עם רגליים מחוזקות ואפילו אם יעלה עליו רכב הוא לא יישבר. 

מקומות שבהם כדאי להשתמש במחסומים
השימוש במחסומים נפוץ ושכיח יותר מכפי שנהוג לחשוב. אצל אנשים פרטיים, הנסיבות העיקריות שבהן משתמשים במחסום מן הסוג הזה הן לצורך התרעה על מפגעים סביב הבית או אפילו בחצר ובגינה. 
אבל בגלל שהתקציב של אנשים פרטיים מוגבל יותר לעומת מוסדות ציבוריים או עירייה מקומית, הם צריכים לבחור את המחסום המתאים ולתת עדיפות לדגם מפלסטיק.

מחסום לקבלנים, יזמים ובעלי מקצוע
מלבד אנשים פרטיים, המקומות שבהם כדאי להשתמש במחסומים כוללים כל אתרי הבנייה. אמנם לא בכל סיטואציה ניתן להשתמש במחסום פלסטיק, אולם בחלק ניכר מן המקרים – באמצעות מחסום שמיוצר מחומר חזק, עמיד ובולט מרחוק – ניתן לסמן את החלקים המסוכנים באתרי הבנייה ולהגן מפני נפילות מגובה ו/או גישה למקומות מסוכנים. 

בוחרים במחסומים הנכונים בעזרת המומחים של קבוצת אביב
בחירה נכונה של מחסום כוללת התייחסות גם לחומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לייצר אותו וגם בדיקה של המפרט המלא. באמצעות המפרט ניתן לדעת מה המידות של המחסום, מה המשקל שלו בק"ג ומה עשויות הרגליים. לאחר מכן, כל שנותר הוא להוסיף לחישוב גם את העלות הכספית בהתאם להצעת מחיר מסודרת.
התייעצות קבוצת אביב תקל עליך לבחור את המחסום האידיאלי, לכל סוג של שימוש או צורך. אנו מתמחים במוצרים לתיחום אזורי עבודה והכוונת קהל במקומות ציבוריים ומאחורינו ניסיון משמעותי של שנים רבות. אם ברצונך להתייעץ לגבי מחסום פלסטיק, זו הכתובת הנכונה

למידע נוסף אודות מחסום פלסטיק לחץ כאן